Asustor AS1102T

Doporučená ponuka MADER

Na sklade • 1 variant4,9 €79 % • 3 845 recenziíĎalšie informácie

Wi-Fi

• , zakúpené v Tekra.sk

• VYNIKAJUCI pomer CENA - KVALITA v tejto kategorii!
    • ADM OS manazment SW dava mnozstvo funkcii a moznosti!
    • Power tlacitko, 2,5 Gb LAN, mini velkost, materialy, skoro ziadna hlucnost a celkovy dizajn + prevedenie
    • Chladenie je mozne menit manualne, alebo nechat auto
    • Je mozne menit aj svietivost indikatorovych LED (nocny rezim)
    • Plna podpora apiek do Win/Mac + smart zariadenia Android/iOS
    • Oproti WD My Cloud EX2 Ultra je toto posun o 3+ urovne!
    • Za tu cenu najlepsia volba!

Oproti WD My Cloud EX2 Ultra, ktory som predtym vratil, lebo nemal skoro ziadne nastavenia v OS a v mob. aplikacii a este k tomu aj robil problemy je toto posun aspon o 3 urovne za mierny priplatok (nebe a dudy)! Uz len taka malickost ako tlacitko zapnutia tu je a pri WD My Cloud EX2 Ultra nie je vobec nic!
    Jednoznacne NAJLEPSI pomer cena - kvalita v tejto kategorii NAS, ktory odporucam zo vsem vsudy!
    Asustor je dobra volba a nevravim to iba ja: https://nascompares.com/as1102t-asustor-drivestor-2-nas-review/

• , zakúpené v Gigastore

Zakladny 2-diskovy NAS s pomerne nizkou cenou a 3 rocnou zarukou.
    Vyhodou je 2,5 Gb ethernet (treba mat primeranu siet), kedy sa da vyuzit max rychlost (rychlych) HDD cca 250 MB/s aj pri prenose cez siet.
    Pouziva rovnaky 4-jadrovy CPU ako ovela drahsie/4-diskove modely.
    Ako maju ini (zavedeni) vyrobcovia, ma to vlastny App store, cez ktory sa daju doinstalovat dalsie utility ako Apache web server, Plex, Bittorrent client, Docker ci Git.
    Cez USB sa da vraj pripojit DVD, Wifi modul alebo tlaciaren, zatial som neskusal to rozchodit.
    Apky v mobile funguju spolahlivo - 1 pre nastavenie NAS a 2. pre zalohovanie fotiek do NAS/pozeranie filmov z NAS.

Wi-Fi

Štvorjadrový procesor Realtek RTD1296 s frekvenciou 1,4 GHz Využíva DDR4 - o viac ako 40 % efektívnejšie Superrýchly 2,5-gigabitový Ethernet Vychutnávajte si, sťahujte, nahrávajte a streamujte obsah s prekódovaním 4K Podporuje Wake on LAN a Wake on WAN Nové logo v ružovo-zlatom prevedení Beznástrojová montáž disku Šasi Tower Popis 2 bay NAS, Realtek RTD1296, Quad-Core, 1.4GHz, 1GB, 2.5GbE x1, USB3.2 Gen1 x2, WOW (Wake on WAN), beznástrojová inštalácia, hardvérové šifrovanie, EZ connect, EZ Sync HDD 2 x SATA3 6Gb/s; 3.5" HDD CPU Realtek RTD1296, štvorjadrový, 1.4GHz Pamäť "1GB DDR4 (nerozšíriteľná)" M.2 sloty pre disky Nie Záruka 3 roky Maximálne kanály podporuje "12 (vrátane 4 bezplatných lincense)" LCD panel Nie GbE LAN 1 x 2.5GLAN (2.5G/1G) eSATA Nie "PCIe Slot Gen 3 (8Gb/s)" Nie "USB 3.2 Gen 2 (10 Gb/s)" Nie "USB 3.2 Gen 1 (USB3.0, 5 Gb/s)" 2 x USB 2 typu A.0 Žiadny výstup HDMI Žiadny výkon "Single 65W".

• , zakúpené v Tekra.sk

• VYNIKAJUCI pomer CENA - KVALITA v tejto kategorii!
    • ADM OS manazment SW dava mnozstvo funkcii a moznosti!
    • Chladenie je mozne menit manualne, alebo nechat auto
    • Je mozne menit aj svietivost indikatorovych LED (nocny rezim)
    • Plna podpora apiek do Win/Mac + smart zariadenia Android/iOS
    • Oproti WD My Cloud EX2 Ultra je toto posun o 3+ urovne!
    • Za tu cenu najlepsia volba!

• , zakúpené v Gigastore

Zakladny 2-diskovy NAS s pomerne nizkou cenou a 3 rocnou zarukou.
    Pouziva rovnaky 4-jadrovy CPU ako ovela drahsie/4-diskove modely.