Synology DiskStation DS218

Wi-Fi

• , zakúpené v Datacomp.sk

Hlučný ventilátor

• , zakúpené v Gigastore

DS218 som kupil ako upgrade po predoslej DS216SE a je to neporovnatelny zazitok. DS218 funguje naozaj rychlo a spolahlivo. Zalohovanie foto z telefonov je bezproblemove, priam bleskove.
    Splnilo vsetky moje ocakavania, urcite odporucam.

• Výkon, bezpečnosť, aplikácie

Kvalitný NAS, aplikácie, bezpečnosť

Veľkosť pamäti RAM
2 GB
Počet portov USB 2.0
Počet pozícií na disku
Wi-Fi

dátové úložisko (NAS) • 2 pozície pre disky • podpora 3.5" SATA HDD, 2.5" SATA HDD, 2.5" SATA SSD • procesor Realtek RTD1296 (4-jadrový – 1,4 GHz) • 2 GB DDR4 • 1× USB 2.0 • 2× USB 3.0 • 1× LAN • rýchlosť čítania 112 MB/s • rýchlosť zápisu 112 MB/s

• , zakúpené v Datacomp.sk

Hlučný ventilátor

• , zakúpené v Gigastore

Splnilo vsetky moje ocakavania, urcite odporucam.

• Výkon, bezpečnosť, aplikácie

• robi, co ma
    • ma rozne appky
    • prvotna instalacia jednoducha
    • vyzera fajn
    • nebol som si isty ktoreho klienta mam u seba instalovat, lebo synology ponuka rozne appky
    • mam radsej este o trocsku vacsiu blbuvzdornost technickych produktov, napriek tomu alebo prave preto, ze som ITčkar
    • mam problem pripojit sa z vonkajsieho internetu tak, aby som na chromecaste vo vzdialenej sieti mohol pustat filmy zo synology. (synology v prace, televizor s chromecastom doma).

Dufal som ze to pripojenie sa na dialku spojazdnim par klikmi aj co sa tyka prehravania videa na televizore vo vonkajsej sieti.

• , zakúpené v Gigastore

• Výkonný systém na prístup k svojim dátam pre viacerých užívateľov súčasne.
  • , zakúpené v dell-shop.sk

• Dobrý produkt.